ویژگی پودر ماهی جنوب لذیذ

پودر ماهی نوعی محصول جامد فراوری شده بوده با روش های مختلف که بعد از آسیاب کردن ماهی پخته جنوب لذیذ به دست می آید را پودر ماهی می گویند که دارای ویژگیهای ممتازی می باشد.

این پودر را در غذای طیور و دیگر حیوانات استفاده می کنند که برای به دست آوردن 1 تن از آن باید 5 تن ماهی مورد استفاده قرار گیرد.

پودر ماهی جنوب ویژگی

انواع مختلف پودر ماهی سالمون بر اساس نوع ماهی جنوب و روش فراوردی دارای خصوصیات و ویژگیهای مختلفی می باشد که رنگی خاکستری و قهوه ای دارند.

تولیدکنندگان برای تهیه این محصول از ضایعات کشتارگاه دام و طیور استفاده می کنند و ناخالصیهای دیگری را به ان اضافه می نمایند به همین باید به میزان ازت آن توجه داشته باشید.

تشخیص  میزان ازت بر اساس آزمایشهایی مشخص می شود که باید کمتر از 100 گرم باشند و همچنین این محصول باید بر اساس کشت قارچی و میکروبها مورد آزمایش قرار گیرد تا خطری برای سلامتی نداشته باشد.

پودر ماهی جنوب ویژگی

پودر ماهی جنوب لذیذ

امروزه در صنایع مختلف از پودر ماهی جنوب لذیذ استفاده می کنند چرا که ماده ای با ارزش شناخته شده است و کاربردهای زیادی دارد. در هزاران سال قبل در نقاط مختلف جهان از پودر ماهی استفاده می کردند و از روغن ماهی برای سوخت چراغها بهره می گرفتند.

در طول سالهای مختلف پودر ماهی را به دام و طیور خود به عنوان غذا می دادند و برخی از کشورها مانند ژاپن این پودر توسط مردم به عنوان غذا استفاده می شد. پودر ماهی در قرن 19 میلادی در اروپا وو آمریکای شمالی برای مصرف حیوانات و دارو سازی استفاده می شد.

کارخانه پودر ماهی

بسیاری از کارخانه ها با روشهای مختلفی اقدام به تولید پودر ماهی و غذای ماهی طبیعی می کنند و آن را در اختیار صنعتهای مختلف قرار می دهند.

کارخانه ها برای تولید این محصول مراحل مختلفی را طی می کنند که مرحله صید، پخته شدن، چربی گیری، رطوبت گیری، پروتئین گیری و بسته بندی را نام می بریم.

برای تولید از روش پیوسته یا کانتنیوس کمک می گیرند که روشی کاملا اتوماتیک است و نیروی انسانی هیچ دخالتی در ان دارد.

مرحل این روش عبارت است از تحویلگیری، پختف پرس، خشک کن ماهی، سردکردن، آسیاب کردن و در نایت داخل کیسه کردن.

کارخانه پودر ماهی

شرکت پودر ماهی جنوب

در ایران شرکتهای مختلفی وجود دارد که پودر ماهی جنوب و غذای ماهی اوزون را با بسته بندیهای مختلف و بالاترین کیفیت عرضه می کنند.

این پودر مانند آردی قهوه ای رنگ است و از اناع آبزیان مختلف مانند ماهی متو تولید می شود و به دلیل پروتئین زیادی که دارد برای تغذیه دام و طیور بسیار مناسب است.

برای تولید این ماده از ماهیهایی استفاده می کنند که قابل مصرف نیستند که از جمله آنها می توانیم به کوسه، شیرماهی، کپور، مارماهی و غیره اشاره کنیم.

پودر ماهی جنوب نمایندگی

افراد زیادی از شرکتهای معتبر پودر ماهی جنوب، نمایندگی اخذ کرده اند و محصولات را به صورت عمده به فروش میرسانند و بر بهای واقعی انها افزوده اند.

در پودر ماهی دولمی ترکیبات اسید آمینه وجود دارد و از پروتئین زیادی برخوردار می باشد و همچنین دارای انرژی، فسفر، کلسیم و غیره هستند که اگر به مقدار مناسب استفاده شوند کیفیت غذای دام را افزایش می دهند.

پودر ماهی جنوب نمایندگی

پودر ماهی جنوب کیلویی چند

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که پودر ماهی جنوب کیلویی چند است که در ادامه عوامل موثر بر قیمت را برای شما شرح می دهیم. کیفیت پودر ماهی با قیمت رابطه ی مستقیمی دارند یعنی هر چه کیفیت بیشتر باشد به همان میزان قیمت نیز افزازیش پیدا می کند. عواملی نظیر نحوه خرید، میزان عرضه و تقاضا و غیره نیز می تواند بر قیمت محصول نهیی تاثیر بگذارد.

پودر ماهی جنوب یعنی چه

برخی از افراد که اطلاعاتی در این زمینه ندارند به دنبال پاسخ این سوال هستند که پودر ماهی جنوب یعنی چه؟

انواع ماهی و میگو که ریز هستند و استخوان و روغن دارند را به روشهای مختلفی خشک می کنند و سپس آنها را آسیاب می کنند و به پودری که به دست می آید پودر ماهی می گویند.

این ماهیها به دو روش هوایی و زمینی خشک می شوند که نوعی از آنها با ضایعات ترکیب می شوند و سپس مورد استفاده قرار می گیرند.

پودر ماهی جنوب یعنی چه

پودر ماهی جنوب در چه غذاهایی استفاده میشود

برای برخی از افراد این سوال پیش می آید که پودر ماهی جنوب در چه غذاهایی استفاده میشود؟

پودر ماهی حوا در غذاهای دام و طیور استفاده می شود و برای تغذیه انسان مناسب نمی باشد و برای کودهای درختی نیز بسیار مناسب می باشند.

پودر ماهی انرژی مورد نیاز را به حیوانات انتقال می دهد و باعث می شود که حیوان بتواند غذای را بهتر هضم کند به همین دلیل دامداران از آن استفاده می کنند و با غذای حیوانات ترکیب می نمایند.

این پودر دارای پروتئینها و مقدار مناسبی از آمینه اسید است که به رشد حیوان کمک زیادی می کند.

پودر ماهی جنوب طرز پخت

کارخانه ها مطابق با فرایندهایی به تولید پودر ماهی جنوب می پردازند که در ادامه طرز پخت آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

برای پخت ماهی ان را از نقالههای مربوطه رد ی کنند تا پروتئینها منعقد شود و بعد از پخت با فشار داد و پرس کردن روغن ماهی را خارج می کنند و باقی را کیک پرس می نامند.

در فرایند خشک کردن  مستقیم باید دقت زیادی انجام شود تا پودر ماهی نسوزد.

پودر ماهی جنوب طرز پخت

پودر ماهی جنوب غذای کدام کشور است

در این قسمت از محتوا قصد داریم به بررسی پودر ماهی جنوب غذای کدام کشور است بپردازیم پس با ما همراه باشید. پودر ماهی توسط همه ی کشورها در غذای دام و طیور استفاده می شود و هر کشوری با فراوری مختلفی این غذا را تهیه می کند.

پودر ماهی جنوب معروف

امروزه در بین دامداران پودر ماهی جنوب و غذای ماهی خشک شده بسیار معروف است چرا که لپیدهای موجود در آن نه تنها اید امینه ضروری را تامین می کنند بلکه انرژی مورد نیاز را برای حیوانات فراهم می کند.

اگر پودر ماهی دارای کیفیت خوبی باشد آنتی اکسیدانهای موجود در آن آسیبهایی که از مواد سمی به حیوان منتقل می شود را تا حد زیادی کاهش می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود دامداران از پودر ماهی استفاده کنند این است که بو و مزه خوراک دام را از این طریق مطبوع کنند.

پودر ماهی جنوب معروف

پودر ماهی جنوب ضرر دارد

اگر دامداران از پودر ماهی جنوب زیاد برای تغذیه دام و طیور استفاده کنند، ضرر دارد چرا که ماهی قزل آلا دارای جیوه می باشد ممکن است شیر گاو و یا تخم مرغ بوی ماهی به خود بگیرد.

برای خرید عمده و مستقیم پودر ماهی می توانید به مجموعه ما مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر فرم داخل سایت را پر نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما