آنالیز پودر ماهی جنوب پروتئین

طبق آنالیزهای انجام شده در آزمایشگاه ها، ماهی جنوب دارای مقادیر بالایی از پروتئین می باش که همین امر موجب شده تا در صنایع مختلف دامی و تولید انواع فرآورده های خوراک دامی نظیر پودر ماهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ماهی سرشار از پروتئین است از این رو پودر گرفته شده از ماهی نیز دارای مقادیر زیادی از پروتئین می باشد.

آنالیز پودر ماهی جنوب

طبق آمارهای ارائه شده و نتیجه آنالیز در رابطه با پودر ماهی جنوب مشخص شده است که این محصول دارای فواید زیادی می باشد و همین فواید باعث شده تا بسیاری از دامداران به خرید این محصول علاقمند شوند.

مواد غذایی به کار رفته در خوراک دام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند به همین منظور جهت تامین بهتر و سریعتر پروتئین مورد نیاز دام می توان از پودر ماهی استفاده کرد همچنین این محصولات جایگزین بسیار خوبی برای سایر خوراکهای دامی می باشند. لازم به ذکر است پودر ماهی به عنوان مکمل غذایی و از طریق ترکیب با سایر مواد غذایی دام نیز بسیار کاربرد دارد و می تواند مفید واقع گردد.

پروتئین پودر ماهی جنوب

به دلیل تنوع زیاد ماهیهای جنوب به طور کلی پودرهای متفاوتی نیز از این ماهی ها گرفته می شود که هر یک دارای میزان مشخصی از پروتئین هستند.

ماهی به دلیل ترکیبات پروتئینی بسیار زیادی که دارد جهت غنی سازی خوراک دام و گوشت دام و طیور می توان از پودر ماهی فرآوری شده در غذای حیوانات استفاده کرد. این امر سبب می شود تا با مصرف گوشت حیوانات تغذیه شده با پودر ماهی، این ترکیبات پروتئینی در بدن انسان نیز جذب شده و سیستم ایمنی بدن را تقویت نمایند. برای افزایش کیفیت زندگی و سلامت بدن استفاده از مواد پر خاصیت امری حیاتی است.

پودر ماهی جنوب جامد

کلسیم و فسفر از مواد معدنی جامدی می باشند که در پودر ماهی جنوب به وفور یافت می شوند. ماهی سرشار از فسفر بوده و مصرف آن برای سلامت مغز توصیه می گردد همچنین پودر ماهی جنوب نیز کلسیم و فسفر قابل توجه ای دارد و با خوراندن آن به حیوانات می توان به مستحکم شدن استخوان آنها نیز کمک زیادی کرد.

پودر ماهی جنوب جامد

حیواناتی مانند اسب نیازمند داشتن استخوان و پاهای قوی هستند و برای داشتن استخوان قوی می توان به آن کلسیم کافی رساند پس وعده ای از پودر ماهی جنوب را در سبد غذایی این حیوان جای دهید تا پروتئین و کلسیم مورد نیاز آن تامین شود.

پودر ماهی جنوب حلال است یا حرام

بطور کلی بیشتر آبزیان دارای فلس هستند و وجود این فلس باعث شده تا حلال گوشت شوند و اینکه پودر ماهی جنوب حلال است یا حرام باید بگوییم اگر از انواع ماهیهای فلس دار تولید شده باشد حلال است.

در اسلام مصرف ماهی و میگو برای انسان منع نشده و حلال می باشد اما مصرف آبزیان دریایی که گوشت خوار هستند مانند نهنگ و حتی لا بستر منع شده است و بهتر است مورد استفاده قرار نگیرند.

پودر ماهی جنوب جدول

بر روی هر محصولی میزان ارزش غذایی آن درج شده است. در جدول ارزش غذایی پودر ماهی جنوب نیز ارزش غذایی و خاصیت آن درج شده . برای تولید پودر ماهی جنوب از ماهی های متنوع استفاده می کنند و به این صورت که آنها را خشک کرده و سپس چرخ  و پودر می کنند و سپس و مورد استفاده قرار می دهند و میزان مصرف آن برای هر نوع حیوانی متفاوت می باشد.

برای خشک کردن ماهی به صورت کامل ماهی را آسیاب می کنند و تمامی اعضای شکم آن را نیز له و آسیاب می کنند. این پودر سرشار از امگا 3 نیز می باشد و مصرف آن می تواند به رشد بهتر حیوانات کمک زیادی کند.

پودر ماهی جنوب جدول

پودر ماهی جنوب صنعتی

روشهای مختلفی برای خشک کردن و پودر کردن ماهی جنوب وجود دارد که هم به صورت صنعتی این کار انجام می شود و هم به صورت خانگی، اما به دلیل سخت بودن این کار بهتر است به صورت صنعتی انجام شود.

خشک کردن و تهیه پودر ماهی بسیار بوی زننده ای دارد و این کار تنها به روش صنعتی قابل انجام می باشد زیرا باید تمامی نکات رعایت گردد تا یک پودر ماهی مرغوب را تولید کنند.

پودر ماهی جنوب ژلاتین

یکی از پرمصرف ترین محصولات امروزه ژلاتین می باشد که از پودر ماهی جنوب نیز اقدام به تولید ژلاتین کرده اند.

از ژلاتین در انواع محصولات غذایی استفاده می شود و امروزه در تهیه بسیاری از قرصها و مکملهای دارویی ورزشکاران نیز ژلاتین کاربرد دارد. ژلاتین ماهی سرشار از پروتئین است و استخوانها و دیگر ضایعات ماهی سرشار از کلاژن هستند و به همین دلیل است که مصرف ژلاتین برای پوست بسیار مفید می باشد. ژلاتین ماهی بسیار مقرون به صرفه تر و پاک تر از دیگر ژلاتینها می باشد.

پودر ماهی جنوب ژلاتین

پودر ماهی جنوب بدون جیوه

به طور کلی ماهیها را می توان به دو دسته تقسیم کرد :ماهیهای جیوه دار و ماهیهای بدون جیوه. از آنجایی که نمی توان این دو را به راحتی از هم تشخیص داد.

بدن ماهیهایی مانند اره ماهی، ماهی نارنجی دریایی، کوسه ماهی دارای جیوه بسیار زیادی است که مصرف زیاد آن برای انسان و حتی پودر آنها برای حیوانات خطر ساز است پس باید به این موضوع توجه خاصی داشت تا حیوان دچار اختلالات عصبی، بی حسی و خارش و غیره نگردد.

مجموعه ما با آزمایشات زیادی که انجام داده است به این مهم دست یافته که پودر ماهی با درصد بسیار کم جیوه تولید و در دسترس متقاضیان قرار دهد.

پودر ماهی جنوب جیوه دارد

پیش از این نیز اشاره کردیم که تعدادی از ماهیها جیوه دارند و اما اینکه پودر ماهی جنوب جیوه دارد باید گفت بله به میزان کم حاوی جیوه می باشد.

ماهیها خواص متعددی دارند و وجود این حجم از خاصیت می تواند باعث چشم پوشی از جیوه ی آن شود و در هنگام مصرف بیشتر خاصیت آن جذب بدن می شود و میشود گفت این خصائص تا حدودی جیوه ی ماهی را خنثی می کند. پس در هنگام مصرف آن نگران نباشید که با چندین بار مصرف ماهی جیوه وارد بدن شما شود. مصرف بی رویه هر چیز باعث بروز مشکلاتی می شود و مصرف ماهی نیز از امر مستثنی نیست.

به میزان مصرف پودر ماهی جنوب به عنوان غذای حیوانات باید دقت داشته باشید تا حجم آن بیش از حد نباشد همچنین می توانید با پرهیز از مصرف روزانه پودر ماهی به عنوان خوراک حیوان نسبتهای مجاز را در این مورد حفظ نمایید.

پودر ماهی جنوب جیوه دارد

برای خرید بهترین و مرغوب ترین پودر ماهی جنوب می توانید به سایتهای اینترنتی نظیر این سایت مراجعه کنید زیرا این سایت از بهترین سایتهایی می باشد که در زمینه فروش پودر ماهی اطلاعات کافی را دارد.

همچنین می توانید فرم موجود در سایت را پر کرده و یا با شماره تلفنهای درج شده تماس بگیرید و ثبت سفارش خود را انجام دهید تا در اسرع وقت به دستتان برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما