پودر ماهی + قیمت خرید فروش

پودر ماهی یک محصول تجاری و پرکاربردی است که از قسمتهای مختلف ماهی به دست می آید و برای استفاده در دامداریها، مزارع، حیوانات خانگی و اهلی به کار برده می شود. برای اینکه از قیمت خرید و فروش پودر  ماهی آگاهی به دست بیاورید می توانید به روش های مختلف نیز اقدام کنید و این محصول را با کمترین هزینه خریداری کنید.

پودر ماهی به خاطر قیمت بسیار مناسبی که دارد همواره مورد توجه دامداران قرار می گیرد و آن را در برنامه غذایی دامهای خود به کار می برند. همچنین می توانید این پودر را برای پرندگان نیز استفاده نمایید که موجب تخم گذاری بیشتر آنها می شود.

قیمت خرید پودر ماهی

امروزه از انواع مختلف ماهیها برای تهیه پودر ماهی استفاده می‌کنند و برای مصارف زیادی از آن بهره لازم را می برند و هیچگونه ضایعات و یا دور ریزی ندارند. پودر ماهی از جمله فراورده ای می باشد که می توانید آن را استفاده نمایید و به خاطر قیمت خوبی که دارد همواره مورد توجه قرار می گیرد پودر ماهی در اندازه بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد و از آنجا که کالری بسیار بالایی دارد می توانید برای مصارف زیادی از آن استفاده کنید.

این پودر گوشت عطر و بوی خوبی دارد و بیشتر حیوانات خواهان خوردن پودر ماهی هستند پودر ماهی ضد حساسیت و آلرژی نیز می باشد به همین خاطر می توانید با خیال آسوده آن را برای موارد بسیار زیادی استفاده کنید همچنین با استفاده این پودر می توانید به رشد گیاهان کمک کنید و محصولی بسیار پربار داشته باشید.

پودر ماهی به خاطر داشتن فسفر و امگا۳ بسیار فراوانی که دارد برای تقویت حیوانات بسیار مناسب است و می توانید در غذاهای مختلف آنها نیز استفاده ببرید این پودر تاریخ انقضای زیادی که دارد می توانید آن را به مدت طولانی نگهداری کنید از آنجا که اصلاً بوی بدی نمی دهد می توانید در جای خشک و خنک به مدت طولانی از آن نگهداری کنید و از مزیتهای زیادی که دارد استفاده ببرید.

پودر ماهی در بسته بندی های بسیار محکم قرار دارد که هیچگونه نفوذی به آن امکان پذیر نمی باشد می توانید برای استقامت بهتر استخوان دام نیز از آن استفاده ببرید و این حیوانات نیز با خوردن این پودر ماهی بسیار قوی می‌ شود و از تراکم استخوانی در آنها نیز جلوگیری می کند این پودر ماهی به راحتی قابل خرید می باشد.

قیمت خرید پودر ماهی

قیمت پودر ماهی

برای اینکه به راحتی و آسانی از قیمت پودر ماهی آگاهی کسب کنید می توانید به روشهای مختلف اقدام کنید .قیمت پودر ماهی به عوامل زیادی بستگی دارد که در این مقاله قصد داریم به این موارد اشاره نماییم تا بتوانید با آگاهی لازم آن را تهیه کنید.

  • هزینه مواد اولیه
  • هزینه حقوق و دستمزد کارمندان
  • هزینه حمل و نقل
  • میزان مرغوبیت و کیفیت پودر ماهی
  • خرید مستقیم یا با واسطه
  • در چه حجم و تناژی خریداری مییشه

این موارد تاثیر مستقیم روی قیمت این محصول دارد. در زمان سفارش اینترنتی این محصول باید به عواملی از قبیل کیفیت و مرغوبیت و تازگی محصول توجه کنید. برای ثبت سفارش به مجموعه ما با شماره تماس هایی که در پایین مقاله ذکر شده تماس بگیرید. همکاران ما در واحد پشتیبانی پاسخ گوی سوالات شما در تمامی موارد می باشد.

قیمت پودر ماهی

خرید پودر ماهی

اکثر دامداران و کشاورزان برای اینکه به راحتی از نحوه خرید پودر ماهی آگاهی کسب کنند از طریق روشهای مختلف اقدام می کنند. پودر ماهی ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و خریداران می توانند این محصول را در تناژ مختلف خریداری کنند و برای مصارف دام و طیور و دیگر مصارف ازاستفاده نمایند. این پور به خاطر داشتن کلسیم بسیار فراوان برای رشد و تقویت استخوانها بسیار مناسب می باشد.

بیشتر دامداران همواره این پودر را در غذاهای مختلف دام خود استفاده می کنند. در کشاورزی هم با استفاده از پودر ماهی به عنوان کود باعث پر پشت شدن گیاهان نیز می گردد و کاربرد بسیار اساسی دارد. برای خرید این پودر ماهی می توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام نمایید و پس از کسب اطلاعات لازم نسبت به خرید آن اقدام کنید این پودر در بسته بندی های کوچک و بزرگ ارائه داده می شود و خریداران می توانند آن را در هر شهری که هستند به راحتی تهیه نمایند.

پودر ماهی از جمله فرآورده ای می باشد که کالری بسیار بالایی دارد موجب افزایش وزن دامهای پرورده می شود. این پودر را می توانید برای رشد و نمو گیاهان استفاده کنید و همچنین برای تغذیه دام نیز از آن بهره ببرید که موجب افزایش شیر گاوها می گردد.

برای اینکه به راحتی به خرید و فروش این محصول بپردازید می توانید به روشهای مختلفی از جمله اینترنت اقدام کنید و این محصول را در تناژ های بالا و کم خریداری کنید. ماندگاری این پودر بالا است و به راحتی می توانید آن را به صورت عمده خریداری کنید.

خرید پودر ماهی

فروش پودر ماهی

امروزه برای خوراک دام اهمیت بسیار زیادی قائل می شوند و از بهترین خوراک استفاده می کنند. فروش پودر ماهی از جمله فراورده ای می باشد که دامداران و کشاورزان تمام نقاط ایران آن را تهیه می نمایند چون می توانند در هر فصولی از این پودر در برنامه غذایی دامهای خود استفاده کنند. همچنین این پودر به خاطر کیفیت خوبی که دارد موجب پروار شدن دامها نیز می گردد. اکثر دامداران آن را استفاده می کنند چون قیمت این پودر بسیار منصفانه می باشد به همین خاطر به راحتی می توانند آن را برای تنوع به حیوانات خود بدهند.

فروش پودر ماهی در میان کشاورزان نیز رونق بسیار زیادی دارد این کشاورزان علاوه بر اینکه زمین خود را تقویت و حاصلخیز می‌ کنند موجب رشد بهتر گیاهان نیز می گردد و ساقه آنها را بسیار کلفت می کند فروش این پودر برای انواع خاکها استفاده می شود و به کیفیت آن نیز کمک می نماید.

فروش پودر ماهی

برای اینکه به راحتی از فروش پودر ماهی اطلاعات به دست بیاورید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و به صورت غیر حضوری اقدام کنید و این محصول را خریداری کنید. این پودر چون در شهرهای مختلفی از ایران تولید می گردد مراکز پخش و توزیع آن را به صورت اینترنتی نیز ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما