طرز استفاده از پودر ماهی جنوب

امروزه با شناخت انواع محصولات خوراکی برای دام، محصول پودر ماهی دارای انرژی بسیار بالایی است و به خوراک آنها مانند علوفه و کنجاله اضافه می شود. دامداران برای افزودن پودر ماهی جنوب به خوراک دام باید از کمترین مقدار ممکن شروع کنند تا دام به طعم این ماده عادت کرده و در نهایت مقدار آن را افزایش دهند. برای دریافت نتیجه ی مطلوب از این پودر در خوراک دام، زمان زیادی صرف شده، از این رو باید در این زمینه تمامی ملاکها سنجیده شود تا دامداران ضرر نکنند.

قیمت فروش عمده پودر ماهی جنوب

نوعی از محصولات فرآوری شده جامد که پس از پختن، خشک کردن و همچنین آسیاب کردن ماهیها و ضایعات آنها به دست می آیند، پودر ماهی می باشد. بسیاری از افراد می پرسند که چگونه می توان پودر ماهی را به عنوان خوراک دام و طیور استفاده کرد؟ در جواب باید گفت که اساساً برای تولید یک تن پودر ماهی، حدود پنچ تن ماهی کامل نیاز داریم. تهیه این محصول به صورت عمده برای دامداران مقرون به صرفه تر می باشد. در نتیجه مراکزی در سراسر کشور وجود دارند که این محصولات را در بسته بندیهای فله به فروش می رسانند.

قیمت فروش عمده پودر ماهی جنوب

خرید مستقیم پودر ماهی جنوب

افزودن پودر ماهی به رژیم غذایی حیوانات موجب رشد هرچه بهتر دام می شود. خیلی از افراد به دنبال این مطلب هستند که چه مقدار از پودر ماهی در جیره غذایی دام و طیور گنجانده شود؟

بر این اساس باید خاطر نشان کرد که پودر ماهی از دسته مواد غذایی برای دام و طیور است که دارای انرژی فوق العاده ای می باشد، از جمله آنها می توان به آنتی اکسیدان ها اشاره کرد که جزو موارد مهم در دسته غذایی اکثر حیوانات می باشند.

شرکت پخش پودر ماهی جنوب

امروزه یکی از پرطرفدارترین نوع مواد خوراکی برای دامها و حیوانات پودر ماهی جنوب می باشد.

همانطور که در قسمتهای قبل بیان شد، بسیاری از افراد به دنبال جستجوی مطالبی هستند که به افزایش دانش آنها در زمینه استفاده از مقادیر صحیح و مشخص پودر ماهی در خوراک دام اطلاع یابند. این افراد بهتر است بدانند که محصول فوق طی فرآیند تولیدی که بر روی آنها انجام شده است، بسیار باکیفیت می باشد.

تولید پودر ماهی دارای مراحلی می باشد که عبارتند از:

 • صید ماهی تازه
 • شستشوی ماهی
 • پخت اولیه ماهی
 • پرس ماهی
 • رطوبت گیری
 • سرد کردن پودر تولید شده
 •  بسته بندی
 • بارگیری

شرکت پخش پودر ماهی جنوب

تامین کننده اصلی پودر ماهی جنوب

اکثر تامین کنندگان پودر ماهی سعی دارند تا بهترین نوع این محصول را با کیفیت بالا به متقاضیان ارائه نمایند. پودرهای ماهی بنابر نوع ماهی استفاده شده در تولید آنها دارای انواع مختلفی می باشند که عبارتند از:

 •  پودر ماهی ساردین
 •  پودر ماهی متوتا
 •  پودر ماهی میکتوفیده

راهنمای بهترین پودر ماهی جنوب

امروزه دغدغه بسیاری از افراد نحوه خریداری پودر ماهی می باشد و مکررا این سوال را مطرح می نمایند که پودر ماهی جنوب را از کجا تهیه کنیم که از کیفیت محصولات آن مرکز مطمئن باشیم؟ در این راستا، این مجموعه یکی از معتبرترین مراکزی می باشد که بهترین نوع پودر ماهی را تولید و روانه بازارهای هدف کرده است.

بطور کلی پودر ماهی را می توان از تمامی ماهیان موجود در دریا بدست آورد اما بیشتر این پودرها از ماهیهایی به دست می آید که درصد بسیار بالایی استخوان و روغن دارند. لازم به ذکر است که این پودر صرفا برای استفاده از دام مناسب می باشد.

تغذیه دام با پودر ماهی جنوب

امروزه یکی از مواردی که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند، این سوال است که پودر ماهی جنوب چه خاصیتی دارد؟ پودر ماهی یکی از محصولات خوراکی برای انواع دام و طیور می باشد که بنابر ترکیبی که در تولید آنها استفاده شده است، قابلیت هضم به نسبت بالایی را دارد.

افزودن پودر ماهی به غذای حیوانات موجب تقویت  و ایجاد انرژی مضاعفی در آنها می شود. پودرهای ماهی به سبب اسیدهای آمینه ای که درون خود دارند، استفاده از آنها موجب افزایش و بهبود عملکرد دستگاه گوارش حیوانات می شود، همچنین بنابر میزان پروتئینی که در ترکیب پودر ماهی استفاده شده است، پروتئین مورد نیاز بدن دام را نیز فراهم می سازد.

پودر ماهی

پودر ماهی جنوب چیست؟

بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی و شناخت کافی در حوزه استفاده از پودر ماهی، ممکن است این سوال برایشان پیش آید که پودر ماهی جنوب در کل چیست و چه کاربردی دارد؟ پودر ماهی یکی از محصولاتی می باشد که از ماهیها بدست می آید و برای خوراک دامها و حیوانات کاربرد دارد.

شایان ذکر است که بدانید امروزه از پودر ماهی به عنوان یک کود کاملا طبیعی بهره می برند. استفاده از پودر ماهی به عنوان یک کود، تاثیرات متعددی بر گیاهان دارد که عبارتند از:

 • بهبود هرچه بیشتر ساختمان خاک
 • افزایش تخلخل خاک
 • افزایش نفوذ پذیری خاک
 • کاهش موضعی ph خاک
 • تهویه ی هرچه بهتر به افزایش تخلخل خاک
 • افزایش خاصیت بافری خاک
 • کاهش چسبدگی خاکهای به نسبت رسی
 • افزایش چسبندگی خاکهای به نسبت شنی
 • افزایش ظرفیت نگهداری آب

همچنین در انتها لازم به ذکر است عواملی نظیر هزینه خرید ماهی، هزینه حمل و نقل و حقوق و دستمزد کارگران از جمله مواردی می باشد که مستقیما بر قیمت نهایی محصول پودر ماهی تاثیرات بسیار زیادی می گذارند.

کدام پودر ماهی جنوب خوب است؟

یکی از سوالاتی که امروزه برای بسیاری از دامداران پیش می آید، این است که کدام پودر ماهی جنوب مناسب تر است؟ در پاسخ می توان علاوه بر موارد یاد شده در بالا به این نکته اشاره نمود که این پودر قادر است تا یکی از بهترین مکملهای غذایی برای دامهای شما باشد.

این مرکز بنابر مشتری مداری خود، تمامی واسطه ها را حذف و بهترین پودر ماهی را به بازارهای خارجی و همچنین داخلی عرضه نموده است. همچنین با تولید بهترین نوع پودر ماهی توانسته سالانه حجم بالایی از محصولات خود را به کشورهای اروپایی و عربی صادر کند. لازم به ذکر است که این صادرات علاوه بر اینکه موجب رشد اقتصادی هرچه بهتر کشور می شود، در اشتغال زایی نیز تاثیر بسزایی دارد.

کدام پودر ماهی جنوب خوب است؟

سایت مربوطه با استفاده از مرغوبترین ماهیهای جنوب اقدام به تولید بهترین نوع پودر ماهی کرده است، بدین ترتیب بدون هیچ نگرانی قادر هستید تا از این سایت جهت خوراک حیوانات خود پودر ماهی تهیه نمائید.

اگر که مایل به خرید پودر ماهی با بهترین نوع کیفیت هستید، کافی است تا فرم درج شده در ابتدای وب سایت ما را تکمیل نمایید. بر این اساس پس از دریافت راهنماییهای مشاوران ما که در بخش فروش در اختیار شما قرار می دهند، به ثبت سفارش خود به بهترین نحو ممکن بپردازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما