پودر ماهی با کیفیت خالص

از محصولات جدیدی که به عنوان یک نوع غذای مکمل ارگانیک برای حیوانات به خصوص آبزیان استفاده می شود پودر ماهی بوده که نمونه های خالص و با کیفیت آن بهترین غذای رژیمی و پرورشی می باشد. این ماده غذایی یک منبع غنی از ویتامیتها، پروتئین و مواد معدنی و غیره می باشد که به عنوان یک غذای کامل مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر ماهی

از تولیدات جدیدی که جای خاصی در جهان پیدا کرده است پودر ماهی می باشد که کشورهای انگشت شماری این صنعت را در اختیار دارند. کشور پرو از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول می باشد که بعد از آن آمریکا، تایلند و چین نیز به دنبال رقابت با پرو هستند.

برای ساخت این نوع از پودرها روش کلی به این شرح است که باید قسمت جامدات آبزیان را از روغن و آب جداسازی کرد. این مراحل به صورت ترتیبی بوده و اولین مرحله پختن می باشد و بعد از پخت کامل، کاملا فشرده می شود که این مرحله برای تولید پودرهای بدون روغن می باشد.

مرحله آخر خشک شدن محصولات به دست آمده می باشد که با خشک کردن پودرها، آنها را آسیاب کرده و بسته بندی می کنند. روش پخت این محصولات با استفاده از دستگاه های بخار بوده که حجم ماهیها را زیاد کرده و بر اثر پرس شدن روغن از آن جدا می شود.

این پروسه در انتها دارای آب چسبنده می باشد که بعد از جداسازی روغن و جامدات به دست می آید. این آب که بسیار گران بها می باشد دارای انواع ویتامینها و پروتئین بوده که در کنار مواد معدنی موجود در خود، دارای ارزش بسیاری می باشد. این ماده به دست آمده را می توان خشک شده نیز استفاده کرد و یا به عنوان مایع ماهی متراکم استفاده نمود.

از این نوع محصولات به عنوان بهترین ماده غذایی برای رژیم حیوانات و یک کود ارگانیک مرغوب استفاده می شود. امکان تولید پودرهای ماهی از تمام آبزیان وجود دارد ولی درصد بیشتر آن از صید ماهیهای کوچک استخوان دار با درصد روغن بالا تهیه می شود.

پودر ماهی

در ساخت این پودر از ماهیها و آبزیانی استفاده می شود که مصارف انسانی ندارند. این نوع محصولات در اکثر کشورهای جهان تولید می شوند که پرو بیشترین تولید را به خود اختصاص داده و در ادامه به توضیحات کامل تری خواهیم پرداخت، پس همراه ما باشید.

پودر ماهی با کیفیت

برای اینکه بتوانید ارگانیک ترین محصولات پودر ماهی با کیفیت بالا را تهیه کنید، بهتر است به فروشگاه های معتبر فروش این محصولات مراجعه نمایید و یا به صورت اینترنتی از سایت این مراکز خریداری فرمایید.

حساس ترین مرحله در تولید این محصولات، خشک کردن می باشد که بهترین روش آن مستقیم بوده و نیاز به هوای گرم زیاد دارد.  این مرحله به این دلیل حساس می باشد که اگر دمای مناسب برای خشک کردن استفاده نشود امکان سوختن محصول و یا از بین رفتن ارزش غذایی آن می باشد.

روش دیگر خشک شدن به صورت غیر مستقیم بوده که درون یک محفظه استوانه ای قرار گرفته و با استفاده از بخار خشک می شوند. بعد از خشک شدن پودرهای بدست آمده را برای کوبیدن آماده می کنند و از غربالهایی با سایزهای مختلف گذر داده و بسته بندی می کنند.

از مزیتهای پودر ماهی که به مصرف خوراکی حیوانات می رسد، خوش طعم کردن غذای دام و طیور می باشد که از این طریق تمایل حیوان به خوردن غذای بیشتر را افزایش می دهد. علاوه بر این به دلیل داشتن انواع مواد مغذی، به عنوان یک نوع غذای رژیمی برای حیوان شناخته می شود که قابلیت تامین تمام نیازهای سیستم ایمنی حیوان را دارد.

پودر ماهی با کیفیت

پودر ماهی خالص

در بازار خرید و فروش مواد غذایی حیوانات، انواع پودر ماهی تولید می شوند که در میان آنها نمونه های کاملا خالص این محصولات از  مرغوب ترین انواع پودرها هستند. این محصولات علاوه بر خاصیت تقویتی برای حیوانات، باعث پاک سازی سیستم گوارشی آنها نیز شده و به هضم بهتر غذای آنها کمک می نماید.

این محصولات علاوه بر مواردی که گفته شد به دلیل داشتن آمینو اسیدها، فسفولیپیدها و اسیدهای چرب برای قدرت تولید مثل حیوانات نیز بسیار مفید می باشند و خوردن این پودرها به حیوانات کمک می کند تا در برابر انواع بیماریها، سیستم ایمنی قوی داشته باشند. همچنین جهت رشد بهتر حیوانات خانگی نیز می توانید از این پودرها در برنامه غذایی حیوان استفاده کنید.

پودر ماهی درجه یک

عموم مردم معمولا جهت خریداری محصولات درجه یک برای حیوانات خود مانند پودر ماهی، به مراکز معتبر فروش محصولات حیوانی مراجعه می کنند تا با اطمینان خاطر کامل از کیفیت و قیمت، خرید خود را انجام دهند.

بهترین نوع این محصولات، غنی از پروتئین هستند که این میزان بین 60 الی 70 درصد بوده و برای حیوان بسیار مفید می باشد. این مشخصات در این نوع محصولات، بیشتر برای غذای رژیمی میگو و ماهیهای پرورشی استفاده می شود.

پودر ماهی درجه یک

این مقدار از پروتئین برای حیوانات دامداری باید زیر 5 درصد باشد و میزان زیاد آن برای این حیوانات ایجاد مشکل می نماید. مشخصات این محصولات برای حیوانات مختلف متفاوت بوده و در هنگام خرید باید در انتخاب نوع  آن دقت کافی را به عمل آورد. وجود اسید آمینوها در این پودرها دلیل تمایز این محصولات با سایر محصولات گیاهی مشابه می باشد و لازم به ذکر است میزان پروتئین و اسید آمینه در پودرهای رژیمی گیاهی، بسیار کم و ناچیز است.

پودر ماهی زرد

این نکته را برای شما بیان کردیم که محصولات پودر ماهی برای انواع حیوانات از لحاظ مشخصات و رنگ متفاوت بوده که رنگ زرد آن بیشترین فروش را دارد. کیفیت متفاوت انواع این محصولات به میزان اسید آمینه های موجود در پروتئین بستگی دارد که این عامل باعث هضم بهتر پروتئین در بدن حیوان می گردد.

در ایران فروش انواع غذای حیوانی رایج شده است که در مراکز مختلفی ارائه می شوند و در این میان بسیاری از محصولات تقلبی نیز ارائه می شوند. پس بهترین روش برای تهیه محصولات اصل و ارگانیک، خرید از مراکز معتبر و بنام می باشد که این مجموعه یکی از مراکز بزرگ فروش این محصولات در ایران است.

پودر ماهی زرد

پیشنهاد ما به شما برای یک خرید مطمئن و راحت، ورود به سایت این مجموعه بوده و مشاهده و مقایسه محصولات با نمونه های دیگر و در نهایت ثبت سفارش شما می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما