پودر ماهی جنوب طلایی طبایی کاله

امروزه افراد بسیاری به تولید پودر ماهی جنوب می پردازند و در تلاشند تا محصولاتی با کیفیت را ارائه دهند. پودر ماهی جنوب طلایی طبایی کاله از محصولاتی است که طرفداران بسیاری را متعلق به خود نموده است. پودر ماهی بصورت جامد بوده و در بازار با قیمتهای متفاوت و با برندهای گوناگونی عرضه و تولید می گردد.

پودر ماهی جنوب طلایی

به طور کلی این محصول با قیمتهای استثنایی عرضه می گردد و افراد می توانند در بازار به تهیه آنها بپردازند. اما این پودر چگونه ساخته می شود و چه مراحلی را باید طی نماید تا یک پودر باکیفیت بدست آید. برای ساخت پودر ماهی، پس از اینکه ماهی مورد را از دریا یا از حوضچه های پرورش ماهی گرفتند آنها را با درجه حرارت بالا پخته می نمایند.

در مرحله بعدی مواد اضافی و قسمتهای زائد آن را از ماهی جدا می نمایند و آن را توسط دستگاه هایی اقدام به خشک کردن ماهیان می نمایند. پس از اینکه اقلام خشک شد آنها را توسط آسیاب به پودرهایی تبدیل می کنند که قابل استفاده برای جانوران باشد. البته یک مرحله سنجش کیفیت نیز روی آنها صورت می گیرد و سپس بسته و روانه بازار می شود.

بسیاری از دامپزشکان بر این باورند که این محصول مکمل بسیار مناسبی برای دام و طیور می باشد و افراد می توانند جهت بهبود فرایند رشد دام خود استفاده نمایند. بسیاری از مرغداران برای اینکه مرغهای آنها دارای بازدهی مناسبی باشد از این پودر در ترکیب غذایی پرندگان خود استفاده می نماید که سبب می شود تعداد تخم مرغ بدست آمده دارای وزن بیشتر باشد و همچنین تعداد تولید تخم مرغها بالاتر رود.

پودر ماهی محصولی محبوب بوده و در دنیا کاربرد فراوانی دارد و در دنیا با برندهای مختلفی تولید و عرضه می شود. این محصول در کشورهای آمریکایی با نام fishmeal تولید خرید و فروش می شود.

پودر ماهی جنوب طلایی

پودر ماهی جنوب طبایی

برند های متعددی در جهت تولید پودر ماهی فعالیت می نمایند و یکی از برندهایی که در زمینه تولید پودر ماهی فعالیت می نماید برند طبایی می باشد که به تولید پودر ماهی جنوب می پردازد. البته برندهایی دیگری نیز می باشند که شما باید با با دیدی باز به انتخاب هر یک از آنها به پردازید. شاید برای تان سوال باشد بدانید پودر ماهی از چه ماهیانی درست شده است و آن ماهیها از کدام دریاها صید شده است.

برای پاسخ به این سوال کافی است تا پودر ماهی را حداقل برای یک بار از نزدیک دیده باشید متوجه از ترکیبات آن متوجه خواهید شد که این پودر ممکن است از ترکیبات مختلفی و از ماهیان متعددی استفاده شده باشد.

بنابراین برای تولید پودر ماهی شما می توانید از هر ماهی که خواستید استفاده نمایید حتی می توانید از انواعی از میگوها برای تولید پودر ماهی استفاده نمایید ولی به یاد داشته باشید برای اینکه پودر ماهی شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد و در دسته ی پودرهای مرغوب قرار گیرد باید از ماهیانی استفاده گردد که ریزتر باشد.

این امر سبب می شود تا پودر ماهی شما روغن بالایی داشته باشد و به سبب استخوانهای زیادی که دارد برای خوراک دام مفید می باشد. در ایران برای بسیاری از مشاغل از ویژگی پودر ماهی استفاده می شود و کاربرد فراوانی نیز دارد.

پودر ماهی جنوب کاله

پودر ماهی جنوب کاله که در انواعی از سایزها  و حجمهای مختلف ارائه می گردد می تواند نیاز مرغداران و دامداران عزیز را برطرف نماید. در کشورمان ایران چیزی در حدود 800 هزار تن تخم مرغ تولید می شود و مرغداریهای زیادی نیز وجود دارد که تعداد مرغذاریهای تخم گذار نیز چیزی در حدود 15 هزار واحد مرغداری می باشد.

این آمار فقط بخشی از یک صنعت می باشد که از پودر ماهی برای خوراک دام خود استفاده می نمایند. اگر فقط به همین آمار توجه نمایید متوجه می شود که چه بازار پر رونقی در حوزه پودر ماهی می باشد به شرط آنکه شما بتوانید مشتریان خود را پیدا نموده و برای آنها باکیفیت ترین محصول خود را ارسال نمایید.

پودر ماهی جنوب کاله

پودر ماهی جنوب نگین

مکمل ها از مهم ترین مواد مورد نیاز می باشند و همه جانداران به مواد معدنی نیاز دارند و برای سلامتی آنها مفید می باشد. پروتئین در حیوانات نیز سبب رشد آنها می شود و این ماده معدنی را شما می توانید از طریق خرید پودر ماهی جنوب نگین برای آنها تامین نمایید. پودر ماهی خشک منبع غنی از مواد معدنی می باشد که مورد نیاز همه جانوران می باشد.

التبه خواراک دامها و طیور باید از مواد معدنی دیگری نیز غنی شده باشد همانند آهن، فسفر، انواعی از ویتامینها مثل ب12، ب2، ب3، ب4، ب5، ب6، ب9، مس و غیره که برای این منظور تهیه پودر ماهی و خوراندن آن به ماهیان خود می توانید تمام این نیازها را برآورده نمایید.

پودر ماهی جنوب پرورشی

شاید یکی از سختترین شغلهای دنیا تولید پودر ماهی پرورشی باشد و به دلیل بوی خاصی که ماهی جنوب دارد شاید هر کسی نتواند آن را تحمل نماید. اما این شغل یکی پرسود ترین مشاغل دنیا می باشد و شما می توانید سرمایه خود را ظرف مدت کوتاهی به چندین برابر برسانید.

همان طور که در این مقاله آورده شد برای اینکه پودر ماهی شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد به عوامل متعددی بستگی دارد به عنوان مثال باید از ماهیان زیر استفاده نمایید تا روغن بالایی داشته باشد. اما شما به عنوان کسی که می خواهید وارد تجارت پودر ماهی باشید باید بدانید پودر ماهی از چه ویژگیهایی برخوردار است و از چه کیفیتی برخوردار است.

پودر ماهی جنوب پرورشی

باید بدانید که برای تولید پودر ماهی نوع ماهی شما چه می باشد و یا در چه آبهایی پرورش یافته است آیا در آبهای آزاد بوده است و یا پرورشی می باشد و اینکه تغذیه این ماهی چگونه می باشد. بسیاری از مجموعه  های متعدد در صدد این برامدند که این محصول را با قیمتی استثنایی به فروش برسانند.

مجموعه ما در تلاش است تا این محصول را با قیمتی استثنایی به فروش برساند از این رو می توانید با مراجعه به سایت ما می توانید این محصول را با قیمتی استثنایی بخرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما